Intercom voor uw VvE: vervangen voor een vast bedrag per maand

Geschikt voor elke VvE-situatie

Geplaatst door: IntercomDirect

‎Haperen het bellentableau en de deuropener, klagen bewoners of zijn onderdelen niet meer te krijgen?

Dan moet het bestuur beslissen. Met Intercom Lease vervangt u de intercom voor een vast bedrag per appartement per maand, zonder grote uitgave vooraf. Levering, installatie, service en app zitten in dat bedrag.

Onze installatiepartner IntercomDirect levert, installeert en onderhoudt het systeem, voor een looptijd van 60 maanden. Bewoners bellen en openen de deur via de app, doorschakeling naar hun telefoon of een binnenpost. Wilt u eerst weten wat het kost? Stel uw pakket samen of vraag een offerte aan. Geen goede bekabeling of eigen internet in het gebouw? Lees over het draadloze intercomabonnement.

‎Geschikt voor elke VvE-situatie

  • Appartementencomplexen
  • Meerdere portieken
  • VvE’s met verouderde intercom
  • Gebouwen zonder vaste binnenpost
  • VvE’s met oudere bewoners
  • Complexen met veel bewonersmutaties
  • Entrees met toegangscontrole
  • Gebouwen met RFID-tags of druppels
  • Beheerders met meerdere locaties
  • Renovatie of modernisering
  • Vervanging van een verouderd bellentableau

Offerte aanvragen ?‎

 

Bedrijvengids Geplaatst door
IntercomDirect

IntercomDirect

Dorresteinweg 72-23, 3763 LL  Soest

Bedrijvengids Wilt u meer weten?

Vraag vrijblijvend informatie aan.

Reacties Laat een bericht achter
Log in met uw profiel

Om een reactie te kunnen plaatsen heeft u een profiel nodig.

Inloggen
Leeslijst
Wij waarderen uw privacy.
Wij en onze partners gebruiken technologie, zoals cookies, op onze website om advertenties te personalificeren en om verkeer te analyseren. Door op accepteren te klikken gaat u akkoord met ons Privacy & Cookiebeleid.