Spaargeld binnen de VvE: box 1 of box 3?
Jaarlijks moeten VvE-leden sparen voor groot onderhoud. Gevolg is dat appartementseigenaren eerder belasting moeten betalen dan anderen. Het gespaarde bedrag wordt namelijk opgeteld bij het privévermogen.
Het eigenaarsbelang is een aanvullende dekking bij een inboedelverzekering. Dit kan aantrekkelijk zijn als de VvE u onvoldoende dekking biedt bij schade.
De praktijk leert dat de incasso van VvE bijdragen niet altijd gemakkelijk is. Hoe dient de Vereniging daarmee om te gaan?
Recht op uitbetaling van uw aandeel in het reservefonds?
Intratone introduceert het intercomsysteem met LCD-displays. Real-time updates eenvoudig op afstand te beheren, elke gebruiker een individuele display met belfunctie.
De uitstekende slijtvaste PermaGrip® antislip coating wordt met name toegepast voor het antislip maken van onder meer houten galerijen.
'Toen de tegelvloer bij de ingang ging scheuren en er ook wat tegels los raakten, moest er snel wat gebeuren. Het werd onveilig'.