Veilige daktoegang voor woonproject De Springplank

Aan de Hulstlaan, Oortlaan en Mira in Veldhoven wordt gewerkt aan plan De Springplank: een nieuwbouwproject met 130 appartementen, verdeeld over vier gebouwen. Het ontwerp is van LSL Architecten.

Geplaatst door: Gorter Group bv

Ontwikkelaar is BPD regio Noord-West, terwijl Woonstichting 'thuis Eindhoven 40 sociale huurappartementen verhuurt en BPD Woningfonds 90 appartementen in portefeuille neemt. De realisatie is in handen van Van Santvoort Bouw BV. Binnen dit omvangrijke woningbouwproject verzorgt Gorter de veilige daktoegang met vier dakluiken en vier schaartrappen.

Daktoegang als vast onderdeel van het ontwerp
Bij meerlaagse woningbouw met platte daken is goede daktoegang essentieel voor onderhoud aan installaties, inspecties en toekomstig beheer. De keuze voor het juiste dakluik voor een plat dak hangt samen met gebruiksfrequentie, brandveiligheidseisen en gewenste isolatiewaarden. Voor architecten, ontwerpers en aannemers biedt Gorter meerdere dakluikopties, zoals het standaard dakluik, het beglaasde dakluik en het brandwerende dakluik. Daarmee kan per gebouw een oplossing worden gekozen die past binnen zowel het technische als het esthetische kader van het project.

In De Springplank is gekozen voor een geïntegreerde oplossing met dakluik en schaartrap. Deze combinatie zorgt voor een veilige, compacte en gebruiksvriendelijke toegang tot het dak, zonder extra ruimtebeslag op de onderliggende verdiepingen.

Eén systeem, minder faalkosten
Een belangrijk voordeel van een compleet systeem -dakluik in combinatie met bijpassende schaartrap- is dat ontwerp en uitvoering naadloos op elkaar aansluiten. Het voorkomt improvisatie op de bouwplaats en minimaliseert risico’s in de afwerking van dak en plafond. Gorter is marktleider op het gebied van dakluiken en biedt naast standaardoplossingen ook maatwerk, bijvoorbeeld met één of twee deksels. Als grootste leverancier in dit segment beschikt het bedrijf over brede expertise in luchtdichte, thermisch geïsoleerde oplossingen die aansluiten bij de actuele eisen voor energiezuinige woningbouw.

Toekomstgericht en onderhoudsvriendelijk
Met 130 appartementen, verdeeld over vier gebouwen, vraagt De Springplank om duurzame keuzes die het beheer op lange termijn ondersteunen. Een veilige en goed geïntegreerde daktoegang draagt bij aan onderhoudsgemak en verlengt de levensduur van het gebouw. Hoewel de werkzaamheden nog in uitvoering zijn, staat vast dat ook in dit project de daktoegang geen sluitpost is, maar een volwaardig onderdeel van de gebouwschil. Met de levering van vier dakluiken en vier schaartrappen levert Gorter een functionele en toekomstbestendige bijdrage aan de realisatie van dit Veldhovense woonproject.‎

Bedrijvengids Geplaatst door
Gorter Group bv

Gorter Group bv

Zuiderweg 12, 1741NA  Schagen

Bedrijvengids Wilt u meer weten?

Vraag vrijblijvend informatie aan.

-Kennisbank Meer van Gorter Group bv
Reacties Laat een bericht achter
Log in met uw profiel

Om een reactie te kunnen plaatsen heeft u een profiel nodig.

Inloggen
Leeslijst
Wij waarderen uw privacy.
Wij en onze partners gebruiken technologie, zoals cookies, op onze website om advertenties te personalificeren en om verkeer te analyseren. Door op accepteren te klikken gaat u akkoord met ons Privacy & Cookiebeleid.